مرتبط با : با خوبان , 

آفرین احمدرضا...
چه میکنه این عقاب آسیا...
بارک الله عابدزاده، با یک دست توپ را می گیره...
دروازه را نجات میده...
و...این جملات را زیاد شنیده ایم، بارها و بارها از رشادتهای او غرق در شور وشادی شده ایم، تلخی هایمان با زیباکاریهای عابدزاده شیرین شده است، بر خود بالیدن های خودمان را در فوتبال آسیا و جهان مدیون عابدزاده هستیم، دنیا دیگر عابدزاده ای را نخواهد دید، صدها گلر ایرانی و آسیایی جمع شوند و یک عابدزاده ی متحد را تشکیل بدهند نمی توانند و نخواهند توانست.
احمدرضا جان! هیچ وقت ادب و متانتت را فراموش نخواهم کرد، هیچوقت رشادتهایت را به باد صبا نخواهم سپرد، هیچ وقت از یاد نمی برم آن خنده هایی را که از ته دل می خندیدی و شاد می شدی تا ما شاد بشویم، هیچ وقت اشک های تو را بعد از بازی آمریکا فراموش نمی کنم، هیچ وقت فراموش نمی کنم که در بازی با استرالیا چه بلاها سرت آوردند ولی تو انگار نه انگار که اتفاقی است و تو با همان هیبت ایرانی اسلامی، نه باور خود را باختی و نه عزت و احترام خودت را، هیچ وقت فراموش نمی کنم که در بازی با ژاپن حتی تا دم مرگ رفتی تا بتوانی از دروازه ی میهنت حفاظت کنی، هیچ وقت فراموش نمی کنم مردمی را که برای شفایت در جلوی بیمارستان در هنگام مریضی ات صف کشیده بودند و این نشان از محبت تو دارد که در دلهای مردم جای گرفته بود و مردم برای جبران محبتت آنجا جمع شده بودندو ...
حرف آخر در این باب که عابدزاده ی عزیز هیچ وقت فراموشت نمی کنم.
اما حرف اصلی:
چند روزیست که خبری با این عنوان که عابدزاده ممنوع الخروج شده و محکوم به 54 ضربه شلاق در سایتها و خبرگزاریها خودنمایی می کند.
بعد از دیدن این خبر جا خوردم و شوکه شدم که چطور ممکن است چنین اتفاقی بیفتد، چطور ممکن است آوازه ی یک کشور در فوتبال این چنین اتفاقی برایش به وجود آید و علت ممنوع الخروج شدن  و محکوم شدن به شلاق، شکایت یک دکتر و عدم نرفتن به دادگاه توسط عابدزاده  باشد. به قول عابدزاده چطور ممکن است که در یک شهری که همه جا و مکان عابدزاده را می شناسند هیچ کس نشناسد و نداند او کجاست و جالب اینکه اگر هم حکمی برایش ارسال شده باشد، او هم به دادگاه نرود.
جای خنده دارد، یعنی در طول این چند سال که نامه آمده و رفته عابدزاده را پیدا نکرده اند و نتوانسته اند بهش نامه برسانند؟
بابا بی انصافا حداقل یه سر به تمرین پرسپولیس می زدید که عابدزاده چندین سال تو این تیم بود! خوب اگر آنجا را نمی شناختید ورزشگاه آزادی را هم نمی شناختید؟! اگر آزادی را نمی شناختید یه خبر به خبرگزاری می دادید و می گفتید اعلان عمومی کنند که عابدزاده گم شده و پیدا کنید تا ما او را دادگاهی کنیم! اصلا تو سایتها می زدید عابدزاده گم شده او را پیدا کنید، حتی جایزه هم می دیم برای یابنده، تا ما او را دادگاهی کنیم؟!!!!
خیلی جای خنده دارد به والله...
احمدرضای عزیز باور کن عده ای هستند که فقط می خواهند قهرمانان و سرمایه ها و اسطوره های کشور( حالا ورزشی) را خراب کنند. اصلا نیت اینها خیر نیست و قصدشان خراب کردن است. همه ی اینها بهانه است، این عده یک روز مسولین کشوری را خراب می کنند، یک روز شهدا را با یک بهانه ای خراب می کنند، یک روز روحانی ها را خراب می کنند، یک روز سپاهی ها و چپسداران را خراب می کنند و ....
یادم نمی رود چند ماه پیش بود که تو یک جشنواره علی دایی دیگر اسطوره ی ورزشی را خراب کردند و تو یک تئاتر آنگونه بهش توهین کردند{هرچند من خودم زیاد علی دایی را قبول ندارم و ازش خوشم نمیاد}، امروز تو و روزهای دیگر افراد دیگر را...
ولی احمدجان عزیزناراحت و نگران نباش، امروز یک عده نیروی غیر انقلابی و غیرولایی زمامدار برخی امور شده اند و هر کاری دلشان می خواهد میکنند قصدشان تخریب و تحقیر و تمسخر است. اینها کسانی هستند که رنگ و بویی از غیرت و شهامت دینی نبرده اند و به فکر خود هستندو...
دلت را از حزن و اندوهی که هست خالی کن، خداوند انشاءالله خود جوابشان را خواهد داد و آن روزی خواهد رسید که نیوهای ولایی تر مدیریت امور را بر عهده خواهند گرفت تا حق را به حقدار برسانند.
ما نیز دعاگوی شما نسل طلایی فوتبال هستیم که بی ریا و با غیرت بازی می کردید، هدفتان پول و مال نبود و چیزی را جز شادی دل مردم و افتخار برای امت اسلامی دنبال نمی کردید.
به امید حل مشکلات و ریدن حق به حقدار...