مرتبط با : دلنوشته , 

آقایان ... تحویل بگیرید، این بود فوتسالی که می خواستید؟؟؟!!!
 شمس را بیرون کردید تابه خواسته های خودتان برسید، الان چی شد ثمره اش؟ اینو می خواستید که بیاییم در برابر تایلند ببازیم؟ اینو می خواستید که ببازیم و آبروریزی بشود؟
آدم وجودش آتش می گیرد، از وقتی که فوتسال باخته از یک جهت ناراحتم و از یک جهت شاد. شاد از اینکه عده ای باید عاقل بشوند و بفهمند که با باندبازی و خودخواهی، فرد و جمع به جایی نمی رسد و ناراحت از اینکه حیثیت کشورم به تخطئه افتاد. خیلی فوتبالی نیستم، فقط به بازی زیبا و مخصوصا به بازی بارسا علاقمندم و عاشقشم. اما به هرحال ایران هم متعلق به ماست و باید به آن دل بدهیم و با شادیهایش شاد شویم و با ناراحتی هایش ناراحت.
 آقا جان ایران باخت،باخت، آقاجان ایران باخته، کسی باورش میشه؟
چندسال پیش آقایان بعد از جام جهانی نمی دانم چه بلایی سر فوتسال ملی آوردند که الان به این روز افتادیم؟ نمی دانم چه بلایی سر شمس آوردند که بنده خدا را از تیم ملی بیرون کردند و بی ادبانه و یا واقعی بگیم پرتش کردند بیرون و شمس تیم ملی غروب کرد.
آقایان هیچ کدام به فکر تیم ملی نیستند، هیچ کدام به فکر موفقیت نیستند، همه مسولین ورزشی از سر خصومت و کدورت شخصی، وبه خاطر هواهای نفسانی خویش و برای اینکه به منافع شخصی خویش دست یابند، دارند فعالیت می کنند و هیچ کدامشان حاضر نیست تا پا روی هوای نفس خویش بگذارند. اندکی غیرت ندارند. نمی خواهم اسم ببرم، ولی آقایان ...، ...، ... و ... الان معلوم نیست با چه رویی توانسته اند شب را سحر کنند. فوتسال را که می دیدم انگار نه انگار که دارند بازی می کنند و عقب هستند.
 از یاد نمی برم صحنه هایی را که حسین شمس از سر غیرت و عزت و به خاطر موفقیت بازیکنان رگ پایش گرفت و نتوانست حرکت کند، ازیاد نمی برم اشکهای شوق و جانفشانی های او را و ...
انصافا ننگ است که به تایلند باختیم{ البته شایسته و مستحق باخت بودیم، تایلند ترکیبی دفاع می کرد، ترکیبی حمله می کرد، و در یک کلام کلا ترکیبی هم بازی می کرد}. دوباره دل آدمی می سوزد، تایلندی را که در کشورش و در مقابل هوادارانش با سرمربیگری شمس هفت تایی کردیم و جام را بالای سر بردیم، الان معلوم نیست چه بلایی سربازیکنان آورده بودند که 4 تا گل شانسی زدیم و ذره ای هم بازی فوتسال شمس دیده نشد. به قول آقای شمس که گفته "خدا می دند چه بلایی سر فوتسال ایران در رنکینگ فیفا خواهد آمد. آقایان باید پاسخگو باشند آن زمان که مرا با خنده بیرون کردند." اگر وضع اینگونه پیش برود اصلا بهتر است قید حضور در جام جهانی را زد.

آقایان مسئول! اگر صدای ما را می شنوید و احیانا به فکر ایران عزیزمان هستید، به فکر منافع شخصی خویش نباشید، به فکر جایگزینی و تغییر و تعیین مهره های خودتان نباشید، به غیر از فوتسال اخیرا شنیدیم که چهارتا از رئیسان فدراسیونها تغییر یافته اند و مایه بدبختی فدراسیونها را رقم زده اند، فعلا که چهارتا سهمیه المپیک قایقرانی پریده و قایقرانی تعلیق شده، مابقی را هم خدا ختم به خیر کند. وزیر ورزش از وقتی آمده معلوم نیست چه کار می کند، یکی نیست که بگوید عنصر غیرورزشی در وزارت ورزش چه کار می کند، کلا ورزش ما شده پول و مافیاپرستی و خودپرستی و خودخواهی و خودسری. اون از سهمیه های لیگ کشورمان در جامه باشگاههای آسیا، اون از افتضاح کاری آقای فلانی که رفته با مسولین اماراتی نشست و برخاست کرده و جالب ازشون برای ریاست هم حمایت کرده، اون از بسکتبال که در مقابل اردن زانو زد و آبرو ریخت، اون هم از بلاهایی که سر کی روش می آورند و...
آقایان غیرورزشی تمام کنید منافع خواهی ها و خودخواهی های خودتان را...
خلاصه بدبختی کل ورزش ایران را گرفته است، تنها وزنه برداری است که جدیدا آبروداری می کند و وموجب رضایت رهبر معظم انقلاب شده که این را از پیامهایش می توان فهمید، البته هر از گاهی کشتی و والیبال نیز آبروداری می کنند. تنها برنامه ریزی دقیق و حضور عناصر ورزشی و باتجربه و کاردان و عالم می تواند ورزش ایران را نجات بدهد. برای فوتسال خواهشا شمس را برگردانید تا ما دوباره بتوانیم طعم بردها و شیرینی های فوتسال را بچشیم. با شمس می توان دوباره طلوع کرد، شمسی که الان با حضور او حتی فوتبال ناشنوایان هم نتیجه می گیرد.به امید بازگشت روزهای خوش