مرتبط با : دلنوشته , 

چند وقت پیش بود که مطلبی تحت عنوان «لطفا بگذارید، شمس دوباره طلوع کند» بر روی صفحه وبلاگ گذاشته بودم، بالاخره روزی رسید که دیدیم نبود شمس چه ضربه ای را به تیم ملی زد.

البته نمی خواستیم که اینگونه بشود، ولی باید بعضی اتفاقات بیفتد تا فهمیده شود که حق خوری چه آفاتی دارد...

شکرخدا خیلی دیگر به خودمان فشار نمی آوریم که ایوای چرا باختیم، چرا اینجوری شد، چرا فلان جور نشد و ...

علتش هم معلوم هست، چون در مجموعه ای که هیچکس به فکر رسیدن به هدف جمعی نیست، از این بالاتر نمی توان انتظاری داشت، وقتی که همه چیز براساس منافع شخصی شود، انتظاری نباید داشت. آقایان نمی دانم با چه رویی می خوابند، با چه رویی از کوچه پس کوچه ها می گذرند، نمی دانم چطور جواب مردم و خدا را خواهند داد، انصافا اینها رویشان خیلی کلفت هست...

تحویل بگیریداین بود همان افکار و طرح هایی که داشتین، چرا شمس را بیرون کردید؟ چرا شمسایی را بیرون کردید؟  چرا وقتی تیمی نمی تواند گل بزند، نقشه ی دیگری برای عبور از خط دفاعی نمی ریزد؟ برای چه اسمتان را مدیر و مربی گذاشته اید؟ چرا در دوران اوج فوتسالیستهای جوان، تلخ ترین لحظات آنها را رقم زدید؟

این تیم را ملی کرده اید یا میلی؟ چرا خصومتهای شخصی را کنار نمی گذارید؟ چرا با شجاعت نمی توانید بگویید من مربیگری بلد نیستم؟ چرا به فکر توسعه و پیشرفت نیستید؟ مگر شما مسلمان نیستید؟ مگر نمی دانید خاصیت مسلمان شیعه این است که همواره باید به فکر  توسعه و پیشرفت باشد؟ با کدامین عقاید دارید تیم داری و یا به عبارت دیگر مسوولیت قبول می کنید؟ به فکر آخرت نیستید؟ دنیایتان را به این دنیا محدود کرده اید؟

آقایان مسوول، عینکتان را عوض کنید! نگاه هایتان را عوض کنید! آرمانی فکر کنید! جمعی فکر کنید! مرد باشید! و ...

از فوتسال که بگذریم، بحث برادر بزرگتر فوتسال، فوتبال را در پیش داریم، خیلی نمی خوام در مورد فوتبال کثیف حرف بزنم، فقط این را می توانم بگویم تا وقتی که آقایان غیرفوتبالی راس کار باشند، خیلی نباید انتطار و توقع موفقیت داشت، تا وقتی آقایان هستند باید قید حضور و موفقیت در میادین بزرگ را زد، تا وقتی که مجریها می آیند سرمربی می شوند باید بی خیال فوتبال و موفقیت شد.

ایشالا آقایان کمی به فکر فوتبال و فوتسال باشند....

ایشالا آقایان اندکی هم موفقیت را بخواهند و منافع شخصی را کنار بگذارند....

باور کنید موفقیت چیز خوبی است!!!!